Senarai Pertukaran / Pemangkuan dan Penempatan Bulan Mei 2016

BIL NAMA GRED TEMPAT BERTUGAS / PENEMPATAN 

 

TARIKH KUATKUASA

 

CATATAN

DARI KE
1. En. Muhamad Aszahari bin Abdul Rahman S52 Unit Komunikasi Korporat KKMM Bhg. Pengurusan Sumber Manusia (Jawatan Kumpulan) 15.02.2016 PERTUKARAN
2. Pn. Norus Sa'adah bt Ahmad @ Kusin S41 Kolej Komuniti Masjid Tanah, Melaka Kolej Komuniti Bukit Beruang, Melaka 22.02.2016 PERTUKARAN
3. Pn. Nurul Fateha binti Md Sandollah S41 Kolej Komuniti Bukit Beruang, Melaka Hospital Melaka 15.02.2016 PERTUKARAN
4. Encik Jamal bin Abdullah N17 PPD Daerah Kinta Jabatan Kesihatan Negeri Pulau Pinang 10.05.2016 PERTUKARAN
5. En. Muhaammad Aris bin Sudin N17 JaPen Wilayah PersekutuanKuala Lumpur Jabatan Kesihatan Negeri Pahang 10.05.2016 PERTUKARAN
6. En. Al Mokhlis bin Abd Rahman N17 Politeknik Port Dickson PPD Muar, Johor 10.05.2016 PERTUKARAN
7. En. Effahisham bin Jaafar N17 PPD Ledang, Johor PPD Batu Pahat, Johor 10.05.2016 PERTUKARAN
8. En. Mohd Faizul bin Nordin N17 Japen Wilayah Labuan PPD Beaufort, Sabah 10.05.2016 PERTUKARAN
9. En. Muhammad Mahyuddin N17 Jabatan Kesihatan Neg. Selangor Pusat Darah Negara 10.05.2016 PERTUKARAN
10. Pn. Noorizah binti Rahmatullah N17 PPD Timur Laut, Pulau Pinang Politeknik Metro Tasek Gelugor, Pulau Pinang 10.05.2016 PERTUKARAN
11. En. Muhammad Syafik bin Sidek N17 PPD Tampin PPD Klang, Selangor 10.05.2016 PERTUKARAN
12. En. Rano bin Md Zan N17 PPD Segamat PPD Melaka Tengah, Melaka 16.02.2016 PERTUKARAN
13. Encik Nor Ezhar bin Ishak N17 PSM (Jaw JaPen Perlis) PPD Langkawi, Kedah 10.05.2016 PETUKARAN
14. En.Harold Heizry A/L Othman N17 JaPen Wilayah Persekutuan Labuan - 10.05.2016 PETUKARAN
15. En. Muhammad Safwan bin Mohd Kamal N17 Japen Wilayah Pesekutuan Kuala Lumpur - 10.05.2016 PERTUKARAN
16. En. Muhammad Tashrif bin Abu Bakar N17 PPD Kinta, Perak - 10.05.2016 PERTUKARAN
17. En. Mohammad Zuhairi bin Zulkifli N17 PPD Timur Laut Pulau Pinang - 10.05.2016 PERTUKARAN
18. En. Mohamad Aiman bin Abd Latif N17 PPD Sik, Kedah - 10.05.2016 PERTUKARAN
19. En.Marcellus Andam Anak Dominic Usin N17 PPD Dalat, Sarawak - 10.05.2016 PERTUKARAN
20. En. Daniel Anak Gagat N17 PPD Mukah, Sarawak - 10.05.2016 PERTUKARAN
21 En. Mohd Azizi bin Zamri N17 Politeknik Metro Betong Sarawak - 10.05.2016 PERTUKARAN
22. En. Eddley Jim N17 Sekolah Sukan Malaysia Sabah - 10.05.2016 PERTUKARAN

Print Email